Nazywam się Małgorzata Bujak mam 37 lat.
Pochodzę z Lublina.
W Lublinie studiowałam, wyszłam za mąż i urodziłam trzech synów i córkę.

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką pracującą z ciałem i przestrzenią duchową.
Wszystkie metody pracy którymi dzisiaj pracuje, to te które spotkałam na swojej drodze „Do Siebie”.
Opowiem po krótce jak zaczęła się moja przygoda z każdą z metod, którą pracuje.

Moja przygoda z Ustawieniami Rodzin rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to po raz pierwszy pojechałam do Wrocławia na warsztat prowadzony przez jednego z najbliższych uczniów Berta Hellingera – Gerharda Walpera. Temat z jakim tam się udałam była choroba moich dzieci. Po powrocie z warsztatu mój 6 letni syn nie mógł nacieszyć się moim widokiem.
Jego samopoczucie poprawiło się natychmiast. Byłam zaskoczona jego radością, która była czymś nowym dla mnie. Zapytałam go wtedy czy we mnie coś się zmieniło ? On z radością odpowiedział : „Tak Mamo, umyłaś sobie buzie”. To co widział mój syn swoimi małymi, ale jakże widzącymi oczami to szare plamy na mojej twarzy, które były efektem ciężaru straty niesionej za wcześniejsze pokolenia.Było to doświadczenie zupełnie zmieniające moje postrzeganie, świadomość siebie i otaczającego mnie świata. Teraz patrząc z perspektywy czasu jestem, bardzo wdzięczna za tą wrażliwość z jaką przyszły na świat moje dzieci. One cały czas pokazują mi drogę. Wciąż uczę się przy nich być uważną. Wiem też, że dzieci często widzą więcej, czują więcej niż rodzice. Bert Hellinger mówił: „Serce dziecka jest już tam gdzie serce rodziców jeszcze nie dotarło”. Po 4 latach pracy własnej zdecydowałam się zapisać do Szkoły Ustawień Systemowych Anny Brzozowskiej, którą ukończyłam we wrześniu 2020 roku. Zdobyłam tam doświadczenie w pracy z innymi i otrzymałam wiedzę z 20 lat pracy Anny, tą metodą.

Metodę Access Consciousness poznałam w 2018 roku. Moja przygoda z Access zaczęła się od nauki Masażu Bars. Samopoczucie po sesjach Bars było dla mnie czymś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Tak ogromna lekkość i radość, która towarzyszyła mi po sesjach była ogromnym zaproszeniem do więcej i więcej. Niedługo potem zrobiłam kolejne kroki w tej metodzie, którym było uczestnictwo w Podstawach Access Counsciouness z Kamilą Dolotą i w Wyborze Możliwości z Simon Milasas.

W 2019 roku poszerzyłam zestaw procesów na ciało o Proces Energetyczny Facelift. Moja przygoda z Access ciągle trwa co roku jestem uczestnikiem jakiegoś wydarzenia, które zaprasza do jeszcze większych możliwości.
Odczyty Z Kronik Akaszy pojawiły się w moim życiu w 2018 roku kiedy to po raz pierwszy, zamówiłam taki odczyt u Katarzyny Czajkowskiej. Kontakt z istotami wyższymi był dla mnie poruszający, a informacje które spłynęły, bardzo transformujące. Automatycznie metoda pracy z przewodnikami duchowymi i istotami wyższymi stała się moim kolejnym narzędziem do pracy własnej. W 2020 roku kiedy Katarzyna Czajkowska ogłosiła swój warsztat nauki odczytu z Kronik Akaszy nie miałam wątpliwości, że jest on skierowany również do mnie:).

To co dla mnie najważniejsze w mojej pracy z ludźmi to bycie, bez osądu, bez oceny, bez współczucia, bycie uważną na osobę, z którą pracuje i na to co przy niej energetycznie się w danej chwili wydarza. Podczas sesji podążam za energią zmiany.

Z serca zapraszam na sesje ustawieniowe, masaże, odczyty i szkolenia. Do zobaczenia gdzieś, kiedyś na skrzyżowaniu dróg.